Kontakt2018-05-25T15:10:40+00:00

Kontakt oss

Besøksadresse

Norac badekabiner AS
Kystveien 18
4841 Arendal

Postadresse

Norac badekabiner AS
Postboks 1593 Stoa
4857 Arendal

Sentralbord: +47 37 05 96 50
E-post: badekabiner@norac.no

Forespørsler og bestillinger:

E-post: salg@norac.no

Service og reklamasjoner:

E-post: service@norac.no

Fakturaer sendes til:

E-post: fakturabad@norac.no

Organisasjonsnummer: 979990413 MVA

Nøkkelpersoner

Preben Lønnhaug
Preben LønnhaugSalgs- og markedssjef - Sales & Marketing Manager
Tlf: 37 05 96 57 / 915 65 300
E-post: preben@norac.no
Rolf Gunnar Jacobsen
Rolf Gunnar JacobsenSalgssjef - Sales Manager
Tlf: 37 05 96 54 / 97068701
E-post: rolf@norac.no
Henrik Strand
Henrik StrandProsjektsjef - Project Manager
Tlf: 37 05 96 53 / 47 27 15 97
E-post: henrik@norac.no
Magnus David Weum
Magnus David WeumTeknisk sjef/Technical Manager - Prosjektleder/Project Coordinator
Tlf 37059661/ 95087828
E-post: magnus@norac.no
Aleksander Gusdal
Aleksander GusdalProsjektleder - Project Coordinator
Tlf: 37 05 96 62 / 91 11 44 21
E-post: aleksander@norac.no
Glenn Atle Homdal
Glenn Atle HomdalProsjektleder - Project Coordinator
Tlf: 37 05 96 50 / 911 51 088
E-post: gah@norac.no
Sara Azevedo
Sara AzevedoArkitekt/Teknisk tegning - Architect/Technical drawings
Tlf: 37 05 96 69
E-post: sara@norac.no
Villy Matre
Villy MatreProsjekt controller - Project Controller
Tlf: 37 05 96 58 / 413 10 950
E-post: villy@norac.no
Ingunn Garthe
Ingunn GartheServiceleder - Service Supervisor
Tlf: 37 05 96 56 / 909 53 423
E-post: ingunn@norac.no
Gediminas Petkus
Gediminas PetkusServiceleder - Service Supervisor
Tlf: 37 05 96 67 / 462 15 996
E-post: gediminas@norac.no
Bjørn Width
Bjørn WidthDaglig leder - Managing Director
Tlf: 37 05 96 64 / +47 91383790
E-post: bjorn@norac.no